Przygotuj się do sezonu ślubnego!

WYZWANIE

To jest Twój czas!

11 + 4 =

BEZPŁATNE WYZWANIE

 Webinary, burze mozgów, ćwieczenia pdf, checklisty!

Widzimy się 6-27 WRZEŚNIA. Dołącz już teraz!

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.
Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu wysyłki wiadomości handlowych, zgody te są konieczne w celu przesłania informacji o wyzwaniu. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Czy wyzwanie jest dla Ciebie?

u

Chcesz prowadzić video na żywo?

u

Nie wiesz jak zacząć?

Marzy Ci się prowadzenie live’ów, webinarów czy szkoleń, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? W wyzwaniu zdobędziesz wiedzę od zera!

u

Chcesz poznać niezbędny sprzęt?

Poznasz różne rodzaje video i wybierzesz ten, który jest najlepszy dla Ciebie!

u

Zastanawiasz się jaka forma video na żywo jest dla Ciebie?

Poznasz różne rodzaje video i wybierzesz ten, który jest najlepszy dla Ciebie!

u

Chcesz poznać niezbędny sprzęt?

Co jest niezbędne, by zacząć tworzyć treści video na żywo?

u

Marzy Ci się więcej klientów i lepsze zarobki?

Pragniesz  pokazać w sieci swoją wiedzę, zyskać miano eksperta w swojej dziedzinie i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub/i usług?

u

Chcesz dostać kopa do działania?

Po wyzwaniu będziesz wiedzieć, jaką formę video wybrać, jakie narzędzia są kluczowe do działania i jak zacząć. Pozostaje tylko zrobić pierwszy krok!

Jeśli na powyższe pytania Twoje odpowiedzi
to przynajmniej 3 X TAK,
TO WYZWANIE JEST DLA CIEBIE!

Dlaczego warto się zapisać?

i

Przygotuj się!

Buduj pozycję eksperta dzięki prowadzeniu video na żywo. Uporaj się z obawami, wybierz rodzaj video dla siebie i przygotuj niezbędny sprzęt.  Zacznij pozyskiwać klientów i zwiększać swoje zarobki w sieci.

Dowiedz się więcej!

W trakcie wyzwania dowiesz się, jak zacząć działać, jakie rodzaje video możesz wybrać, a także czego potrzebujesz, by zrobić pierwszy krok! To pigułka wiedzy na start. Dzięki temu możesz już w styczniu ruszyć z prowadzeniem video na żywo!

l

Zacznij działać!

Wyzwanie pomoże Ci ruszyć z miejsca i przełamać się do video na żywo. To jednak nie wszystko, bo na koniec wyzwania będę miała dla Ciebie coś specjalnego, jeśli zechcesz działać ze mną dalej.

 

Nazywam się Anna Stachniak i jestem założycielką Business forMUA by Anna Stachniak!
Prowadzę to Wyzwanie dla Ciebie!

Business forMUA by Anna Stachniak to przestrzeń dla przedsiębiorczych wizażystek i stylistek fryzur, które pragną rozwijać swoje biznesy i osiągać spektakularne rezultaty.

Uważam, że ukończenie nawet najlepszych kursów u topowych wizażystów oraz posiadanie kosmetyków z najwyższej półki nic nie da, jeśli nie wiesz jak prowadzić swój biznes, czy jak wyróżnić się na tle konkurencji.

Kluczowe kompetencje to te, które już masz dzięki nim Twoja marka będzie autentyczna i oryginalna. Pokażę Ci jak z sukcesem wykorzystać Twój potencjał w działaniach i stworzyć biznes makijażowy na własnych zasadach.

Kursy oraz szkolenia, które prowadzę, są autorskie i innowacyjne. To rzeczywiste kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży wizażowej.

Chcesz przenieś swoje działania na wyższy poziom, zmienić swoją pasję do wizażu w dochodowy biznes? Potrzebujesz wsparcia, motywacji i odpowiednich narzędzi dołącz do Business forMUA i stwórz swoją unikalna formułę biznesu.

Najczęściej zadawane pytania

u

Czy wyzwanie jest bezpłatne?

Tak, wyzwanie jest bezpłatne dla osób, które się na nie zapiszą przed jego rozpoczęciem lub w trakcie. Dołącz do wyzwania już teraz.

u

Czy będzie dostęp do powtórki?

Osoby zapisane na wyzwanie będą mogły obejrzeć powtórkę webinarów, jak i korzystać ze wszystkich materiałów bezpłatnie do 28 lutego.

u

Nie mogę się zapisać?

Poszukaj wiadomości w SPAMIE lub spróbuj zapisu z innego adresu e-mail, dzięki temu nie przegapisz webinaru i dowiesz się, jak rozwijać swój biznes.

 

Do startu WYZWANIA zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołącz do WYZWANIA i przygotuj się po mistrzowsku do najbliższego sezonu ślubnego!

Rozkręć swoje działania, zdobywaj wymarzone klientki i osiągaj satysfakcjonujące dochody!

10 + 13 =