O mnie

kim jestem i jak mogę ci pomóc

Założycielka BUSINESS for MUA

Wizażystka, stylistka fryzur, stylistka ślubna, beauty coach, szkoleniowiec

BUSINESS for MUA

Nazywam się Anna Stachniak jestem założycielką BUSINESS for MUA –  przestrzeni dla ambitnych i przedsiębiorczych wizażystek i stylistek fryzur, które pragną rozwijać swoje biznesy i osiągać spektakularne rezultaty w zgodzie z sobą, w swoim tempie i na własnych zasadach. Stawiając na rozwój biznesu w duchu work-life balans.

Prowadzę szkolenia z zakresu makijażu, stylizacji fryzur, pielęgnacji  oraz biznesu beauty. Uważam, że ukończenie nawet najlepszych kursów beauty u topowych szkoleniowców oraz posiadanie kosmetyków z najwyższej półki nic nie da, jeśli nie wiesz jak prowadzić swój biznes, obsługiwać klientów po mistrzowsku, czy jak wyróżnić się na tle konkurencji.

Kursy oraz szkolenia, które prowadzę, są autorskie i innowacyjne. To rzeczywiste kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży beauty.

Chcesz przenieś swoje działania na wyższy poziom, zmienić swoją pasję do wizażu czy stylizacji fryzur w dochodowy biznes? Potrzebujesz wsparcia, motywacji i odpowiednich narzędzi, które pomogą dokonać Ci TRANSFORMACJI Twojego biznesu dołącz do BUSINESS for MUA i stwórz swoją unikalna formułę biznesu.

sprawdź co oferuje CI

BUSINESS for MUA

Wiedza biznesowa

Rzeczywiste kompendium wiedzy o prowadzeniu biznesu w branży wizażowej.

Narzędzia pomocne w biznesie

Gotowe do użycia narzędzia biznesowe pomocne w rozwoju twojej firmy.

Szkolenia biznesowe

Rozwija swój biznes dzięki deydkowanym autorskim szkoleniom. Przenieś swój wizażowy biznes na poziom PRO.

Wspierająca społeczność #businessforMUAteam

Grupa przedsiębiorczych, wspierających się kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy i osiągać spektakularne rezultaty.